Facebook
Вибори 2020

Хто та від якої політсили балатується до Кілійської міської ради

Вибори в Кілійську об’єднану громаду все ближче і ближче. Вже 25 жовтня треба буде робити вибір, хто буде представляти і відстоювати НАШІ інтереси в раді ОТГ. Для того, щоб ви були готові до того, які прізвища побачите у виборчих бюлетенях, ми підготували цей матеріал.


Вибори депутатів  до ради Кілійської ОТГ будуть проводиться за виборчими списками місцевих політичних партій із закріпленням кандидатів за територіальними виборчими округами, на які поділяється багатомандатний виборчий округ.

Тому шукаемо свій виборчий округ, знаходемо, вивчаємо кандидатів, та обираємо того єдиного, за кого віддамо свій голос.

Територіальний виборчий округ №1. Входить частина міста Кілії: дільниці № 510407, № 510408, № 510409, № 510410, № 510411, № 510412. Межі дільниць можна подивитись тут.

“ПП ВО “БАТЬКІВЩИНА”

перший кандидат – Артеменко Дмитро Іванович”

1 Ратушний Едуард Миколайович, громадянин України, народився 03.12.1974 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Калінська Алла Гаврилівна, громадянка України, народилася 28.03.1984 р., освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Фізична особа – підприємець, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Панфілова Наталя Павлівна, Громадянка України, народилася 08.05.1979 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Фурманівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Андреєв Сергій Георгійович, громадянин України, народився 13.09.1981 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м.Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Крамаренко Оксана Петрівна, громадянка України, народилася 03.01.1977 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Укрпошта ОС Кілія-2, Листоноша, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

6 Михайлуца Сергій Борисович, громадянин України, народився 24.09.1948 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

7 Тарнакоп Борис Павлович, громадянин України, народився 06.03.1970 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м.Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“ПП “ДОВІРЯЙ ДІЛАМ” 

перший кандидат – Кучеренко Олександр Олександрович”

1 Жур’ян Руслан Миколайович, громадянин України, народився 04.12.1977 р., освіта вища, безпартійний, Адвокат, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Вишнякова Людмила Олександрівна, громадянка України, народилася 17.01.1967 р., освіта вища, безпартійна, КЗ освіти, центр позашкільної освіти Кілійської районної ради, Директор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Акчебаш Сергій Сергійович, громадянин України, народився 14.07.1986 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець Акчебаш, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Іванова Катерина Олександрівна, громадянка України, народилася 30.12.1986 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ “Одеська обласна енергопостачальна компанія”, Фахівець, місце проживання: м. Кілія, Кілійський р-н, Одеська обл.

5 Руденко Сергій Анатолійович, громадянин України, народився 27.10.1977 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

6 Самсоннікова Олена Кіндратівна, громадянка України, народилася 05.06.1958 р., освіта вища, безпартійна, Заклад дошкільної освіти ясла-садок “Ромашка”, Директор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

7 Журавльов Олександр Сергійович, громадянин України, народився 26.09.1983 р., освіта вища, безпартійний, Державний навчальний заклад “Кілійській професійний ліцей”, Заступник директора, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“ПП “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

перший кандидат – Бойченко Тетяна Іванівна”

1 Хлопіна Тамара Василівна, громадянка України, народилася 11.08.1964 р., освіта вища, безпартійна, Фінансове управління Кілійської районної державної адміністрації, Начальник, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Чакир Ігор Дмитрович, громадянин України, народився 21.12.1969 р., освіта вища, безпартійний, Одеська служба Державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, Начальник пункту №13, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Карадобрій Тетяна Андріївна, громадянка України, народилася 17.12.1961 р., освіта вища, безпартійна, Кілійський транспортний фаховий коледж Державного Університету інфраструктури і технологій, Директор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Чумаченко Віктор Леонідович, громадянин України, народився 25.06.1979 р., освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Пожога Юлія Володимирівна, громадянка України, народилася 17.09.1975 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Комунальне некомерційне підприємство “Кілійська багатопрофільна лікарня” Кілійської міської ради, В. о. керівника, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

6 Кройтер Олександр Іванович, громадянин України, народився 22.09.1965 р., освіта вища, безпартійний, Комунальний заклад “Кілійська школа мистецтв”, Директор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

7 Кушнир Лариса Валентинівна, громадянка України, народилася 20.06.1976 р., освіта вища, безпартійна, Кілійський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Кілійської міської ради Одеської області, Вчитель, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

8 Штегеран Віктор Володимирович, громадянин України, народився 04.04.1977 р., освіта вища, безпартійний, Комунальне некомерційне підприємство “Одеська обласна клінічна лікарня” Одеської обласної ради, Лікар акушер-гінеколог, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“ПП “ЗА МАЙБУТНЄ”

перший кандидат – Браїловська Тетяна Михайлівна”

1 Максименко Геннадій Олександрович, громадянин України, народився 11.06.1967 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа – підприємець, місце проживання: м.Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Балтак Анатолій Семенович, громадянин України, народився 15.03.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: м.Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Малайрьов Павло Павлович, громадянин України, народився 09.06.1991 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м.Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Ступак Наталя Харитонівна, громадянка України, народилася 14.09.1976 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: м.Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Красільникова Надія Анатоліївна, громадянка України, народилася 18.11.1976 р., освіта вища, безпартійна, Головне управління Держгеокадастру в Одеській області, Заступник начальника відділу, місце проживання: м.Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“ПП “НАШ КРАЙ”

перший кандидат – Мишелов Анатолій Миколайович”

1 Кіосе Петро Іванович, громадянин України, народився 06.12.1958 р., освіта вища, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Приватне підприємство “Будтранс”, Директор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Чечельницька Поліна Іванівна, громадянка України, народилася 14.01.1954 р., освіта професійно-технічна, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Приватне підприємство “Престиж”, Директор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Корнієнко Миколай Миколайович, громадянин України, народився 21.02.1970 р., освіта професійно-технічна, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Фізична особа – підприємець, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Касаткіна Ольга Миколаївна, громадянка України, народилася 19.12.1979 р., освіта професійно-технічна, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Приватне підприємство “Престиж”, Продавець, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Чернишова Галина Іванівна, громадянка України, народилася 15.08.1949 р., освіта вища, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Пенсіонер, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

6 Славова Степанида Михайлівна, громадянка України, народилася 05.10.1971 р., освіта вища, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Відділ культури та туризму Кілійської міської ради, Головний спеціаліст, місце проживання: м. Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“ПП “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

перший кандидат – Фоменко Віктор Степанович

1 Кріпакова Лариса Григорівна, громадянка України, народилася 21.01.1965 р., освіта вища, безпартійна, Виконавчий комітет Кілійської міської ради, Керуючий справами (секретар) виконкому, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Вербич Олена Олександрівна, громадянка України, народилася 19.05.1969 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне підприємство Кілійської міської ради “Кілійська друкарня”, Директор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Ченуша Віктор Павлович, громадянин України, народився 01.12.1953 р., освіта вища, безпартійний, Комунальний заклад “Кілійський історико-краєзнавчий музей” Кілійської міської ради, Директор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Афенді Вячеслав Дмитрович, громадянин України, народився 06.03.1978 р., освіта вища, безпартійний, Кілійський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2, Головний бухгалтер, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Онищенко Дмитро Іванович, громадянин України, народився 05.04.1947 р., освіта вища, безпартійний, Кілійський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2, Директор, місце проживання: м. Кілія, Кілійський р-н, Одеська обл.

6 Койчев Сергій Олександрович, громадянин України, народився 18.01.1975 р., освіта вища, безпартійний, Ізмаїльське відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Одеській області, Начальник, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

7 Мялова Олена Миколаївна, громадянка України, народилася 16.11.1969 р., освіта вища, безпартійна, Відділ з питань оплати праці Управління з питань праці Головного управління Держпраці в Одеській області, Головний державний інспектор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

8 Авадані Анатолій Іванович, громадянин України, народився 03.12.1960 р., освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство “Монтажсервіс”, Директор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“ПП “СЛУГА НАРОДУ”

перший кандидат – Ткаченко Валерій Васильович

1 Аністратенко Олександр Іларіонович, громадянин України, народився 02.05.1978 р., освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю “Титан”, Начальник юридичного відділу, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Мазуренко Наталія Володимирівна, громадянка України, народилася 01.01.1960 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне неприбуткове підприємство “Кілійська багатопрофільна лікарня” Кілійської міської ради, Завідуюча дитячим відділенням, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Чернієнко Іван Іванович, громадянин України, народився 05.07.1996 р., освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю “Титан”, Начальник відділу з постачання, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Кутила Тетяна Борисівна, громадянка України, народилася 01.12.1986 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне некомерційне підприємство “Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги” Кілійської міської ради, Лікар загальної практики, лікар – дерматовенеролог, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Карадобрий Віктор Георгійович, громадянин України, народився 29.07.1954 р., освіта вища, безпартійний, Колективне підприємство редакція газети “Дунайская заря”, Пенсіонер, позаштатний кореспондент, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

6 Семенова Валентина Панфілівна, громадянка України, народилася 04.09.1953 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне некомерційне підприємство “Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги” Кілійської міської ради, Лікар загальної практики, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

7 Карай Дмитро Дмитрович, громадянин України, народився 04.11.1952 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

8 Можарова-Андрющенко Дар’я Володимирівна, громадянка України, народилася 11.07.1992 р., освіта вища, безпартійна, Комунальний заклад “Кілійська публічна бібліотека” Кілійської міської ради, Бібліотекар, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

9 Горбан Віктор Михайлович, громадянин України, народився 18.10.1964 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“УКРАЇНСЬКА МОРСЬКА ПАРТІЯ СЕРГІЯ КІВАЛОВА

перший кандидат – Урсу Сава Костянтинович

1 Койчев Валерій Іванович, громадянин України, народився 18.05.1968 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа – підприємець, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Кривенко Дмитро Анатолійович, громадянин України, народився 02.11.1983 р., освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю “Укрвіт Агро”, Менеджер, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Дерменжи Ольга Надарівна, громадянка України, народилася 17.07.1982 р., освіта вища, безпартійна, Приватне Підприємство “Кілійський Автолюбителів”, Головний бухгалтер, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Юрашева Оксана Віталіївна, громадянка України, народилася 23.01.1971 р., освіта вища, безпартійна, Кілійська дитяча музична школа, Вчитель, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Жур’ян Віктор Тимофійович, громадянин України, народився 19.06.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

* * *

Териториальний віборчий округ № 2. Входить частина міста Кілії: дільниці № 510413, № 510414, № 510415, № 510416, № 510417, № 510418 Вся територія села Ліски. Вся територія села Василівка. Детально, які дільниці входять до цього округу можна подивитись тут.

“ПП ВО“БАТЬКІВЩИНА”

перший кандидат – Артеменко Дмитро Іванович

1 Пишненко Юрій Васильович, громадянин України, народився 29.01.1970 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Сапегін Ігор Юрійович, громадянин України, народився 08.03.1968 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Ліски, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Голобородько Ірина Василівна, громадянка України, народилася 18.06.1985 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Божко Микола Миколайович, громадянин України, народився 16.12.1982 р., освіта вища, безпартійний, СВК “Маяк”, Бухгалтер, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Погореленко Валентина Іванівна громадянка України, народилася 18.01.1970 р., освіта загальна середня, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

6 Чебаненко Олександр Павлович, громадянин України, народився 19.01.1966 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Інженер з техніки безпеки, ТОВ “Південне 1”, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

7 Акчебаш Нонна Харитонівна, громадянка України, народилася 23.01.1974 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

8 Білогруда Андрій Вікторович, громадянин України, народився 07.06.1988 р., освіта вища, безпартійний, 23 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС, Начальник відділення, місце проживання: м.Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

9 Бику Лідія Луківна, громадянка України, народилася 25.01.1959 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: с. Василівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

10 Тимошенко Микола Дмитрович, громадянин України, народився 08.06.1958 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Пенсіонер, місце проживання: м.Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“ПП “ДОВІРЯЙ ДІЛАМ”

перший кандидат – Кучеренко Олександр Олександрович

1 Швайка Віталій Тимофійович, громадянин України, народився 22.08.1976 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ СГП “Дунай-Агро”, Директор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Степанова Ірина Іванівна, громадянка України, народилася 16.09.1977 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ “Центр фінансових рішень”, Менеджер з кредитування, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 БОЖКО СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ, громадянин України, народився 08.08.1983 р., освіта вища, безпартійний, ПП “Тріада-Юг”, Директор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Строкова Антоніна Григорівна, громадянка України, народилася 05.01.1986 р., освіта вища, безпартійна, Адвокат, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Романенко Михайло Вячеславович, громадянин України, народився 29.06.1982 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ “Рис Груп”, Директор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

6 Хаджи Валентин Валентинович, громадянин України, народився 10.11.1982 р., освіта вища, безпартійний, ПП “Триада-Юг”, Оператор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

7 Константинова Олена Василівна, Громадянка України, народилася 24.01.1977 р., освіта загальна середня, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Василівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

8 Марченко Руслан Семенович, Громадянин України, народився 02.06.1977 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ “Південь-Агрохолдинг”, Директор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“ПП “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

перший кандидат – Бойченко Тетяна Іванівна

1 Мергут Сергій Іванович, громадянин України, народився 10.04.1976 р., освіта вища, безпартійний, Відділ освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради, Начальник, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Іванова Галина Іванівна, громадянка України, народилася 01.11.1958 р., освіта вища, безпартійна, Виконавчий комітет Кілійської міської ради, В.о. старости Лісківського старостинського округу №2, місце проживання: с. Ліски, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Образенко Олег Анатолійович, громадянин України, народився 15.05.1978 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Рис Бесарабії”, Директор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Головченко Вадим Анатолійович, громадянин України, народився 11.08.1977 р., освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Гавриленко Тетяна Геннадіївна, громадянка України, народилася 12.09.1981 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

6 Куляс Володимир Михайлович, громадянин України, народився 19.06.1972 р., освіта вища, безпартійний, Сільськогосподарський виробничий кооператив “Дунай”, Керівник, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

7 Кухар Лілія Валентинівна, громадянка України, народилася 08.03.1967 р., освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

8 Соколов Сергій Васильович, громадянин України, народився 08.06.1978 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Василівська сільська рада Кілійського району Одеської області, Василівський сільський голова, місце проживання: с. Василівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“ПП “ЗА МАЙБУТНЄ”

перший кандидат – Браїловська Тетяна Михайлівна

1 Ружицький Леонід Васильович, громадянин України, народився 30.11.1956 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа – підприємець, місце проживання: м.Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Владиченко Георгій Пантелійович, громадянин України, народився 17.04.1960 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа – підприємець, місце проживання: м.Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Компанієць Володимир Павлович, громадянин України, народився 06.10.1952 р., освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: м.Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Грицанова Ірина Спиридонівна, громадянка України, народилася 18.05.1973 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, приватне підприємство “Зернятко”, Реалізатор, місце проживання: с.Василівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Случинська Любов Іванівна, громадянка України, народилася 30.09.1960 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: с.Василівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“ПП “НАШ КРАЙ”

перший кандидат – Мишелов Анатолій Миколайович

1 Земляной Андрій Михайлович, громадянин України, народився 14.12.1965 р., освіта загальна середня, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, товариство з обмеженою відповідальністю “СП Відродження Південь”, Директор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Коновка Дмитро Миколайович, громадянин України, народився 09.10.1988 р., освіта професійно-технічна, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Кілійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, завідуючий Фельдшерсько-акушерським пунктом, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Голобородова Олена Андріївна, громадянка України, народилася 09.01.1975 р., освіта професійно-технічна, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Василівська сільська рада, Землевпорядник, місце проживання: с. Василівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Морозан Владіслав Іванович, громадянин України, народився 20.11.1979 р., освіта вища, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Товариство з додатковою відповідальністю “Агробуд”, Директор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Сирбул Людмила Андріївна, громадянка України, народилася 08.04.1958 р., освіта професійно-технічна, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Відділ культури та туризму Кілійської міської ради, Керівник художній, місце проживання: м. Одеса, Одеський р-н, Одеська обл.

“ПП “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

перший кандидат – Фоменко Віктор Степанович

1 Шкурина Микола Миколайович, громадянин України, народився 28.10.1959 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Підприємство споживчої кооперації “Ринок Райспоживспілки”, Директор, місце проживання: с. Шевченкове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Лупонос Ганна Миколаївна, громадянка України, народилася 01.10.1973 р., освіта вища, безпартійна, Лісківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Директор, місце проживання: с. Ліски, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Карбунян Христина Анатоліївна, громадянка України, народилася 01.01.1988 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Гарасим Тетяна Миколаївна, громадянка України, народилася 08.01.1973 р., освіта вища, безпартійна, Фінансове управління Кілійської міської ради, В.о. начальника, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Кріпак Олександр Олександрович, громадянин України, народився 12.11.1994 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Первомайськ, Первомайський р-н, Миколаївська обл.

6 Карайван Валентина Іванівна, громадянка України, народилася 30.08.1965 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Лісківська філія комунальної установи “Центр культури та дозвілля”, Завідувач, місце проживання: с. Ліски, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

7 Новіков Євген Лук’янович, громадянин України, народився 16.03.1975 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

8 Римська Галина Панасівна, громадянка України, народилася 26.01.1969 р., освіта вища, безпартійна, Василівська сільська рада, Секретар, місце проживання: с. Василівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

9 Вторенко Борис Дем’янович, громадянин України, народився 27.02.1947 р., освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“ПП “СЛУГА НАРОДУ”

перший кандидат – Ткаченко Валерій Васильович

1 Мица Адріан Костянтинович, громадянин України, народився 29.07.1978 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Сільськогосподарський виробничий кооператив “Маяк”, Бригадир механізованого загону, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Онофрійчук Олександр Іванович, громадянин України, народився 19.03.1963 р., освіта вища, безпартійний, Кілійський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, Начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів та солдатів запасу, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Мотинга Світлана Григорівна, громадянка України, народилася 15.09.1970 р., освіта вища, безпартійна, Заклад дошкільної освіти ясла – садок “Зірочка” села Ліски Кілійського району Одеської області, Завідуюча, місце проживання: с. Ліски, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Переверзєва Тетяна Іванівна, громадянка України, народилася 13.06.1981 р., освіта вища, безпартійна, Василівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – Дитячий садок” Кілійської районної ради Одеської області, вчитель, місце проживання: с. Василівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Ольховський Роман Михайлович, громадянин України, народився 16.02.1991 р., освіта вища, безпартійний, Комунальне некомерційне підприємство “Кілійська багатопрофільна лікарня” Кілійської міської ради, Лікар-хірург екстреної медичної допомоги, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

6 Кожедуб Галина Михайлівна, громадянка України, народилася 23.10.1960 р., освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

7 Бондар Євген Борисович, громадянин України, народився 15.05.1985 р., освіта вища, безпартійний, Управління соціального захисту населення Кілійської районної державної адміністрації, Головний спеціаліст у відділі призначення соціальних допомог та субсидій, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

8 Гуд Ганна Володимирівна, громадянка України, народилася 28.10.1990 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне некомерційне підприємство “Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги” Кілійської міської ради, Юрисконсульт, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“УКРАЇНСЬКА МОРСЬКА ПАРТІЯ СЕРГІЯ КІВАЛОВА

перший кандидат – Урсу Сава Костянтинович

1 Авадані Тетяна Петрівна, громадянка України, народилася 22.08.1963 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Жидкова Алла Володимирівна, громадянка України, народилася 10.02.1949 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Куліковський Олександр Іванович, громадянин України, народився 04.02.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с. Шевченкове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Чебан Іван Васильович, громадянин України, народився 30.10.1968 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Мірзаєв Етібар Раміс-Огли, громадянин України, народився 27.01.1968 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Шевченкове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

* * *

Териториальний виборчий округ № 3. Вся територія села Дмитрівка. Вся територія села Новоселівка. Вся територія селаТрудове та села Миколаївка Вся територія села Фурманівка. Вся територія села Червоний Яр. Вся територія села Шевченкове та села Памазани.

“ПП ВО“БАТЬКІВЩИНА”

перший кандидат – Артеменко Дмитро Іванович

1 Городніченко Анатолій Олексійович, громадянин України, народився 31.01.1963 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Шевченкове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Пересунько Олександр Юрійович громадянин України, народився 19.06.1973 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, ФГ “Пересунько”, Фермер, місце проживання: с. Трудове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Гречкосій Сергій Михайлович, громадянин України, народився 01.06.1964 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Шевченкове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Ставська Неля Дмитрівна, громадянка України, народилася 17.08.1973 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Фурманівська сільська рада, Начальник ВОС, місце проживання: с. Фурманівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Чебан Раїса Василівна, громадянка України, народилася 19.04.1963 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Новоселівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

6 Апруда Катерина Тимофіївна, громадянка України, народилася 06.12.1959 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Кафе “Фокушор”, продавець, місце проживання: с. Дмитрівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

7 Лупу Іван Олександрович, громадянин України, народився 12.09.1956 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ФГ “Атланта”, голова, місце проживання: с. Дмитрівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

8 Акчебаш Любов Павлівна, громадянка України, народилася 05.04.1975 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Червоний Яр, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“ПП “ДОВІРЯЙ ДІЛАМ”

перший кандидат – Кучеренко Олександр Олександрович

1 Мазурак Дмитро Миколайович, громадянин України, народився 17.08.1974 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Трудівська сільської рада Кілійського району, Сільський голова, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Урум Віктор Дмитрович, громадянин України, народився 29.12.1971 р., освіта вища, безпартійний, СФГ “Урум”, Фермер, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Ігнатьєва Катерина Іванівна, громадянка України, народилася 25.05.1990 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Ізмаїльська станція екстреної швидкої допомоги, Фельдшер швидкої допомоги, місце проживання: с. Шевченкове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Степанова Валентина Миколаївна, громадянка України, народилася 28.06.1964 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Трудове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Акчебаш Тетяна Варфоломіївна, громадянка України, народилася 19.09.1972 р., освіта загальна середня, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Червоний Яр, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

6 Чебан Тетяна Валентинівна, громадянка України, народилася 28.07.1975 р., освіта загальна середня, безпартійна, ДНЗ ясла-садок “Берізка” с.Фурманівка Кілійського району, Завідуюча господарством, місце проживання: с. Фурманівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“ПП “Європейська Солідарність”

перший кандидат – Бойченко Тетяна Іванівна

1 Бокончу Микола Костянтинович, громадянин України, народився 22.05.1971 р., освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Руденко Галина Олександрівна, громадянка України, народилася 19.01.1992 р., освіта вища, безпартійна, Заклад дошкільної освіти ясла-садок “Топольок” с. Шевченкове Кілійського району Одеської області, Директор, місце проживання: с. Шевченкове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Остапенко Олександр Михайлович, громадянин України, народився 20.09.1974 р., освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Виконавчий комітет Кілійської міської ради, В.о.старости Шевченківського старостинського округу №1, місце проживання: с. Шевченкове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Дибченко Наталя Володимирівна, громадянка України, народилася 01.05.1978 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Фурманівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Хакімов Валерій Борисович, громадянин України, народився 29.06.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Шевченкове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

6 Бурлаку Лариса Василівна, громадянка України, народилася 11.11.1970 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійського району Одеської області, Медична сестра, місце проживання: с. Дмитрівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

7 Ульченко Дем Ян Дем’янович, громадянин України, народився 15.10.1950 р., освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: с. Трудове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

8 Шошова Катерина Федорівна, громадянка України, народилася 19.01.1971 р., освіта вища, безпартійна, Дошкільний навчальний заклад ясла-садок “Сонечко”, с.Новоселівка Кілійського району Одеської області, Вихователь, місце проживання: с. Новоселівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

9 Татару Владислав Андрійович, громадянин України, народився 26.02.1976 р., освіта вища, безпартійний, Кілійський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1-ліцей Кілійської міської ради Одеської області, Директор, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“ПП “ЗА МАЙБУТНЄ”

перший кандидат – Браїловська Тетяна Михайлівна

1 Акчебаш Валерій Валентинович, громадянин України, народився 21.12.1971 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Приватне підприємство “Кілійський автомотолюбитель”, Директор, місце проживання: с.Червоний Яр, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Цуркану Іван Петрович, громадянин України, народився 17.05.1953 р., освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: с. Фурманівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Новак Валентина Миколаївна, громадянка України, народилася 04.11.1964 р., освіта вища, безпартійна, Новоселівська дільниця Кілійської районної державної лікарні ветеринарної медицини, Завідуюча, місце проживання: с.Новоселівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Горбаченко Валерія Віталіївна, громадянка України, народилася 23.06.1993 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Шевченкове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Чернега Людмила Федорівна, громадянка України, народилася 05.04.1977 р., освіта загальна середня, безпартійна, Акціонерне товариство “Укрпошта”, Начальник Фурманівського відділення, місце проживання: с. Фурманівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“ПП “НАШ КРАЙ”

перший кандидат – Мишелов Анатолій Миколайович

1 Марков Віктор Ростиславович, громадянин України, народився 12.11.1957 р., освіта вища, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Дмитрівська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: с. Дмитрівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Урум Василь Костянтинович, громадянин України, народився 27.11.1972 р., освіта професійно-технічна, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Єнікіой”, Головний інженер, місце проживання: с. Новоселівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Маркова Лілія Олександрівна, громадянка України, народилася 27.11.1959 р., освіта вища, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Дмитрівська Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Директор, місце проживання: с. Дмитрівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Сирбу Сільвія Миколаївна, громадянка України, народилася 08.04.1965 р., освіта вища, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Дитячий садок “БЕРІЗКА”, Завідуюча, місце проживання: с. Фурманівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Калашніков Сергій Олексійович, громадянин України, народився 21.03.1962 р., освіта професійно-технічна, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Фермерське господарство “Калашніков Сергій Олексійович”, Голова, місце проживання: с. Трудове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

6 Рижало Степан Якимович, громадянин України, народився 14.02.1950 р., освіта вища, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Пенсіонер, місце проживання: с. Червоний Яр, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

7 Мишелов Віталій Миколайович, громадянин України, народився 13.04.1971 р., освіта професійно-технічна, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Фермерське господарство “Україна-Союз”, Заступник голови, місце проживання: с. Шевченкове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

8 Решетник Оксана Олександрівна, громадянка України, народилася 25.05.1985 р., освіта професійно-технічна, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Шевченківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини КНПЦПМСД, Медична сестра, місце проживання: с. Шевченкове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

9 Кучеренко Валентина Вікторівна, громадянка України, народилася 08.07.1963 р., освіта професійно-технічна, член Політичної партії “НАШ КРАЙ”, Пенсіонер, місце проживання: с. Шевченкове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“ПП “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

перший кандидат – Фоменко Віктор Степанович

1 Бабенко Володимир Володимирович, громадянин України, народився 02.04.1975 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Шевченкове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Бойченко Михайло Анатолійович, громадянин України, народився 06.12.1977 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Бондаренко Майя Костянтинівна, громадянка України, народилася 01.05.1972 р., освіта вища, безпартійна, Трудівська загальноосвітня школа, Педагог-організатор, місце проживання: с. Трудове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Головачова Алла Давидівна, громадянка України, народилася 08.08.1969 р., освіта вища, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: с. Фурманівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Гаврилюк Галина Петрівна, громадянка України, народилася 25.02.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Заклад Дошкільної освіти садок-ясла “Сонечко”, Директор, місце проживання: с. Дмитрівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

6 Бондаренко Олег Іванович, громадянин України, народився 18.11.1971 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Червоноярський навчально-виховний комплекс “ЗОШ І-ІІ ступенів” – дитсадок, Завідувач господарчої групи, місце проживання: с. Червоний Яр, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

7 Лупанос Олександр Федорович, громадянин України, народився 26.04.1961 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Трудове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

8 Чапкін Василь Миколайович, громадянин України, народився 01.04.1977 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Новоселівська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: с. Новоселівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“ПП “СЛУГА НАРОДУ”

перший кандидат – Ткаченко Валерій Васильович

1 Степаненко Лариса Іванівна, громадянка України, народилася 18.09.1970 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне некомерційне підприємство “Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги” Кілійської міської ради, Головний лікар, місце проживання: с. Шевченкове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Антонова Любов Федорівна, громадянка України, народилася 11.03.1967 р., освіта вища, безпартійна, Дошкільний навчальний заклад ясла-садок “Сонечко” села Новоселівка Кілійського району Одеської області, Завідувач господарчою частиною, місце проживання: с. Новоселівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Розворський Юрій Віталійович, громадянин України, народився 26.11.1968 р., освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю “Титан”, Головний інженер, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Рижало Микола Гаврилович, громадянин України, народився 31.07.1954 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Червоний Яр, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Дєнєшкіна Ірина Григорівна, громадянка України, народилася 11.09.1968 р., освіта вища, безпартійна, Трудівська сільська рада Кілійського району Одеської області, Секретар сільської ради, місце проживання: с. Трудове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

6 Чебан Анжела Дмитрівна, громадянка України, народилася 11.07.1975 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Фурманівська сільська рада Кілійського району Одеської області, Секретар сільської ради, місце проживання: с. Фурманівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

7 Бабенко Валентин Валерійович, громадянин України, народився 18.02.1987 р., освіта вища, безпартійний, Кілійське відділення поліції Ізмаїльського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області, Старший інспектор-черговий Сектору реагування патрульної поліції №3, місце проживання: с. Шевченкове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

8 гаврилюк олеся іванівна, громадянка України, народилася 05.12.1981 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Дмитрівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини Ізмаїльського району Одеської області, Медична сестра загальної практики сімейної медицини, місце проживання: с. Дмитрівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

“УКРАЇНСЬКА МОРСЬКА ПАРТІЯ СЕРГІЯ КІВАЛОВА

перший кандидат – Урсу Сава Костянтинович

1 Бабенко Володимир Іванович, громадянин України, народився 05.02.1959 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: с. Шевченкове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

2 Богданенко Василь Дмитрович, громадянин України, народився 21.08.1963 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Шевченкове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

3 Грекова Наталія Дмитрівна, громадянка України, народилася 09.09.1978 р., освіта вища, безпартійна, Кілійський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2, Вчитель, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

4 Чеботар Ірина Василівна, громадянка України, народилася 24.05.1991 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

5 Бажак Іван Васильович, громадянин України, народився 28.05.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Кілія, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

* * *

Всього до Кілійської міської ради балатується 179 кандидатів, а  депутатських мандати лише 26.

Партія Передвиборна програма Кількість кандидатів у списку
ПП ВО “Батьківщина” Передвиборана программа 26
ПП “ДОВІРЯЙ ДІЛАМ” Передвиборана программа 22
ПП “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” Передвиборана программа 26
ПП “За Майбутнє” Передвиборана программа 16
ПП “НАШ КРАЙ” Передвиборана программа 21
ПП “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” Передвиборана программа 26
ПП “СЛУГА НАРОДУ” Передвиборана программа 26
Українська морська партія Сергія Ківалова Передвиборана программа 16
Поделиться с помощью...Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *