Facebook
Вибори 2019

Кого з кандидатів у депутати мешканці Кілійського району бажали бачити у Раді

За підсумками голосування до Верховної Ради України MediaPro визначила ТОП-5 тих кандидатів по 141 та 142 мажоритарним округам, яким кілійці довірили б  наступні п’ять років свого життя.


Лідер перегонів по 141 виборчому округу представник ПП “Слуга народу” Олександр Ткаченко в Кілії та тих населених пунктах району, які увійшли до цього округу, в суху переміг своїх опонентів. Відрив склав 2 тис. 596 голосів виборців між ним та Василем Резніченко, якому дісталось друге місце у Кілії  та 751 голос між Аллою Гінак по Вілковому.

Знайшлись в місті Кілія та с. Ліски 398 виборців, які віддали свої голоси Павлу Бойченко – не меру Кілії, він не обирався, а його повному тезки. Хоча мер попереджав і неодноразово.

І якщо результат по Кілійській міській ОТГ майже такий самий (можливо через те що с. Шевченково, яке територіально входить до громади, але входить до 142 виборчого округу), по Вилківській міській ОТГ на другому місці опинився вже бувший нардеп Віталій Барвіненко.

Виборці сел Приморське та Василівка, які не відносяться до існуючих в районі ОТГ, але відносяться до 141 округу, також надали перевагу Олександру Ткаченко. А друге місце, як і по Вилківській ОТГ дісталось Віталію Барвіненко.

По селам району, які увійшли до 142 виборчого округу представник ПП “Слуга народу” Руслан Плохой поступився нардепу Антону Кіссе. Але відрив склав лише 10 голосів.

Найменшу кількість голосів набрав кандидат від ПП “Патріот” Петро Рибін по 141 округа та самовисуванець Алім Білалов по 142 округу.

Поделиться с помощью...Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *