Facebook
Вибори 2019

Хто вони, кандидати по 141 виборчому округу. Частина 4

Продовжуємо знайомство с кандидатами, з тим що вони самі про себе розповідають, з тим, що про них відомо ЗМІ. А також, що вони обіцяють у своїх передвиборних програмах саме нашій громаді.


Петро Рибін – народився 19 серпня 1954 року в місті Білорєченськ Краснодарського краю, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, редактор, газета «Лиман», безпартійний, проживає в місті Татарбунари Татарбунарського району Одеської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична Партія «ПАТРІОТ».

ЗМІ про кандидата

Вперше Петро Рибін балотувався у ВР ще у 1998. Причому тоді він був і в списку партії Блок «Національний фронт», і як мажоританик. Потім булу балотування до ВР у 2007 році – в списку БЮТ.

Також пан Рибін був помічником депутатки ВР от БЮТ Олени Шустік.

Програма кандидата

В програмі Петро Рибін каже про те, що команда партії «Патріот» з якою він йде до ВР на меті має докорінні професійні зміни та кардинальне підвищення якості законодавства, яке має стати нарешті справедливим і гармонізованим в інтересах громад і громадян

Їх вимогою і першою конкретною дією буде відкриття соціальних ліфтів в державі, оновлення політикуму і управлінської сфери чесними, принциповими, патріотичними людьми.

З програмою кандидата можна ознайомитись ось тут

Зиск від цього кандидата для нашої

Він єдиний з кандидатів, хто відповів на питання MediaPro про проблеми Кілії та тих населених пунктів нашого району, які увійшли у 141 виборчий округ та про механізм їх подолання.

Так, з усіх проблем які на сьогодні існують Петро Рибін визначив:

  1. Підтоплення м. Вилкове.
  2. Дороги. (хоча відмітив, що в Кілійському районі це питання в останні роки досить успішно вирішується).
  3. Опалення житлових приміщень.

«В селах люди опалюють приміщення очеретом. Взимку заготовляють. Це досить важка робота і для людей літнього віку це проблема. Вихід з цього це перехід на електричне опалення будівель. Це пов’язано з тарифами і лімітом електроенергії. Саме тут і поле для діяльності законодавчого органу», – написав він.

Із загальних проблем, які стосуються населених пунктів нашого округу, він виділив нагальну проблему проведення інвентаризації земель, розширення компетентності місцевого самоврядування та відновлення трансляції радіо.

Як механізм роботи з виборцями він визначив:

– створення єдиної корпорації ЗМІ в Бессарабії.

– постійно працюючий офіс депутата. Прийом заяв і скарг громадян, опрацювання і формування депутатського запиту.

– співпраця з депутатами округів Бессарабії по розвитку і впровадженню комплексної програми розвитку Придунав’я.

Також  пан Рибін був присутнім на зустрічі виборців з кандидатами по 141 виборчому округу. Тому є відповіді і на ті питання, які задавали кілійці.

Питання номер раз: пенсія. Що зробить кандидат ставши нардепом для збільшення розміру пенсії?

Кандидат виказав думку, що це питання стосується фахівців.

«Сьогодні в державі треба змінить фінансову політику, – каже він, – а для цього ВР повинна прийняти відповідний закон. Коли ми приймемо відповідний закон сучасної фінансової політики, яка вже існує в світі, у нас не буде цих проблем».

Питання номер два: війна на Сході

Для подолання війні, на думку Петра Рибіна, треба сильна армія та сильна економіка.

«Москва слезам не верит, – говорить він, – Москва шанує тільки силу. Коли ми створимо сильну армію, сильну економіку і наведемо порядок, тоді ми можемо з Москвою розмовляти».

Питання номер три: Дорога Т-1607 (Кілія-Вилкове-Ліски). На 26 км цієї дороги, згідно кошторису, потрібно 200 млн грн. Які кроки зробить кандидат, набувши повноважень депутат ВРУ, щоб забезпечити виділення коштів саме на цю дорогу?

Спершу, каже пан Рибін, потрібно подати депутатський запит, щоб розібратись де, куди та як вже пішли кошти. А по друге, тимчасово поліпшити дорожнє полотно піском.

«Є вилківський пісок поряд, і в перший рік це питання можна вирішити – рік вона протримається. А далі звісно треба будувати, але для цього треба контролювати чиновників», – відповів він.

Питання номер чотири: ціна на вугілля та електроенергію. Як може нардеп добитись зменшення тарифу на вугілля та електроенергію?

«Сергій Гриневецький колись розробив програму розвитку Придунав’я. Ця програма актуальна, вона трошки призабута, але там дуже багато позитивних проектів. Треба реанімувати цю програму, передивитись її, адаптувати до сьогоднішнього часу, і згідно ній ми можемо вилізти з цієї ситуації», – говорить кандидат.

Також він звернув увагу на існування в нас сонячних батарей, які працюють виключно на експорт. Потрібно лише бажання депутатів переключити рубильник на наші потреби, що також, на думку дозволить вирішити проблему дорогої електроенергії.

В завершальному слові він також розповів про задуману ним єдину корпорацію ЗМІ в Бессарабії.

«Щоб контролювати інтереси суспільства. Щоб мої колеги журналісти в рамках корпорації могли бути дійсно фінансово незалежними від влади», – розповів він.

Саме журналісти корпорації, отримавши незалежність, змусять владу працювати і допоможуть депутатам контролювати місцевих чиновників.

Також, за його сприянням, створення Фонду допомоги талановитій молоді, який наддасть соціальний ліфт для того, щоб вони не тікали закордон і не збагачували інші країни, а залишались в нас.


Андрій Соломієнко – народився 17 грудня 1982 року в місті Одесі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, лікар-хірург, КУ «Одеська обласна клінічна лікарня», безпартійний, проживає в місті Одесі, судимість відсутня, самовисунення.

ЗМІ про кандидата

В ЗМІ кандидата згадують лише в контексті виборів.

Програма кандидата

У першу чергу Андрій Соломієнко обіцяє приділити особливу увагу проблемам медицини. І уся програма стосується проблем охорони здоров’я.

Отже, він пропоную запровадження електронної медичної карти пацієнта; скасування обов’язкового розмитнення автомобілів на Єврономерах та підтримка соціально-незахищених людей за допомогою програм з чітким алгоритм дії соціальних служб та територіальних центрів захисту населення, які будуть видавати електроні картки з 20% знижкою на придбання продуктів харчування.

З програмою кандидата можна ознайомитись ось тут

Зиск від цього кандидата для нашої громади

На зустрічі з виборцями 16 червня, присутнім не був. На надіслання MediaPro питання про проблеми Кілії та тих населених пунктів нашого району, які увійшли у 141 виборчий округ та про механізм їх подолання кандидат Ткаченко не відповів. Але зустрівся з журналістами сайту під час свого приїзду в місто – тож питання ми задали.

На погляд Андрія Соломієнко важливими для мешканців громади є відсутність кваліфікованих лікарів. Набувши повноважень депутата ВР він буде пропонувати до розгляду та затвердження проект, який буде передбачати обов’язкову інтернатуру для студентів медвузів у районах та селах.

Ще одне питання – безоплатна вища освіта. Він буде пропонувати запровадити створення депозитного освітнього рахунку для новонародженого, який буде індексуватись та збільшуватись. Цими коштами абітурієнт зможе розрахуватися за перший рік контрактного навчання у ВУЗі.

І третя проблема – відсутність нормального сполучення між Вилково Килиєю та Ізмаїлом.

«В Ізмаїли створено пункт екстреного надання медичної допомоги в серцево-судинній патології. Є програма надання допомоги хворим на серцево судинної патології на неї виділені кошти, залишилася дорога. Коли ми зв’яжемо нормальною дорогою ці населені пункти, ми вирішимо досить важливу проблему. Людям не треба буде витрачати години на об’їзд через Спаське», – каже кандидат Соломієнко.

Він запевнив, що всіляко буде лобіювати питання виділення коштів на будівництво цієї дороги в раді.


Олександр Ткаченко – народився 15 червня 1984 року в місті Конгаз Комратського району, Молдова, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, ПП «Медфарм груп», безпартійний, проживає в місті Татарбунари Татарбунарського району Одеської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ».

ЗМІ про кандидата

Вперше балотувався до Верховної ради у 2014 році у спису Партії Зелених України. В ЗМІ кандидата згадують останнім часом і лише в контексті виборів. Також його ім’я є серед тих кандидатів, які за даними Громадянська мережа ОПОРА, не вказували вихідні дані на агітаційних білбордах. А це може свідчити про те, що виготовлення та розміщення таких матеріалів було профінансовано не з виборчих фондів, що може розглядатись як порушення встановлених законом обмежень щодо ведення передвиборної агітації.

Програма кандидата

Обіцяє у складі фракції партії «Слуга Народу» у Верховній Раді добиватись скасування недоторканності народних депутатів і спрощення процедури імпічменту президента; запровадження механізму відкликання депутатів усіх рівнів, які втратили довіру виборців; впровадження механізму реального народовладдя та прямої демократії.

Як народний депутат від Білгород-Дністровського, Татарбунарського та Кілійського районів, буде добиватись створення під його головуванням Ради розвитку (в рамках 141 округу) з залучення голів громад та керівників підприємств, формування державних та приватних джерел фінансування, затвердження п’ятирічного плану розвитку інфраструктури округу; вирішення питання державного фінансування ремонту міжрайонних доріг; вирішення питання державного фінансування щодо забезпечення питною водою сіл округу; вирішення питання енергонезалежності регіону шляхом залучення приватних інвестицій у будівництво мережі сонячних та вітрових електростанцій.

З програмою кандидата можна ознайомитись ось тут

Зиск від цього кандидата для нашої громади

На надіслання MediaPro питання про проблеми Кілії та тих населених пунктів нашого району, які увійшли у 141 виборчий округ та про механізм їх подолання кандидат Ткаченко не відповів. На зустрічі з виборцями 16 червня, присутнім не був.


 

Ігор Усов – народився 13 травня 1973 року в місті Білгород-Дністровський Одеської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, помічник генерального консула, Генеральне консульство Румунії в Одесі, безпартійний, проживає в місті Білгород-Дністровський Одеської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СИЛА І ЧЕСТЬ».

ЗМІ про кандидата

Ніякої інформації в ЗМІ журналісти MediaPro про цього кандидата не знайшли. Профіль в мережі Фесбук створений в середині липня. На ньому кандидат викладає лише агітаційні матеріали.

Програма кандидата

Кандидат виступає за скасування депутатської недоторканності у нинішньому її вигляді; започаткування адміністративно-територіальної реформі України з метою зміцнення унітарного статусу та єдності держави у поєднанні з її глибокою децентралізацією та передачею більшості внутрішніх функцій держави органам місцевого самоврядування; вжиття невідкладних заходів для подолання бідності українців, у тому числі через подолання масової корупції, ліквідацію економічно необґрунтованих складових у тарифах.

Перед своїми земляками в виборчому окрузі №141 він зобов’язується підтримувати важливі для краю і області проекти на законодавчому рівні, в тому числі: будівництво та ремонт дорожньої інфраструктури;     встановлення ефективної системи екологічного контролю над підприємствами та екологічного моніторингу природного середовища регіону; створення умов для інвестицій, що дозволять реалізувати довгострокові виробничі проекти, збільшити зайнятість населення у виробничій сфері реалізація дієвої молодіжної політики:

З програмою кандидата можна ознайомитись ось тут

Зиск від цього кандидата для нашої громади

Надіслати питання про проблеми Кілії та тих населених пунктів нашого району, які увійшли у 141 виборчий округ та про механізм їх подолання журналісти MediaPro не мали куди – не знайшли, хоч и старались. На зустрічі з виборцями 16 червня, присутнім не був.

Олеся Ланцман.

Все, кінець)

Поделиться с помощью...Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *