Facebook
Вибори 2019

Хто вони, кандидати по 141 виборчому округу. Частина 3

Продовжуємо знайомство с кандидатами, з тим що вони самі про себе розповідають, з тим, що про них відомо ЗМІ. А також, що вони обіцяють у своїх передвиборних програмах саме нашій громаді.


Ілля Манітенко – народився 18 березня 1991 року в місті Білгород-Дністровський Одеської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта професійно-технічна, менеджер, сільськогосподарське підприємство «Лука», безпартійний, проживає в місті Білгород-Дністровський Одеської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК».

ЗМІ про кандидата

Громадський рух Чесно повідомляє, що у 2015 році пан Манітенко балотувався до Одеської обласної ради 7-го скликання. Тоді він йшов мажоритарником від Аграрної партії України. Є профіль у мережі Фейсбук, але інформацію не оновлювали з 2016 року.

Програма кандидата

Мета пана Манітенко – зробити все для відтворення економіки України, в першу чергу за рахунок відновлення роботи промислових підприємств та підвищення їх конкурентоспроможності на європейському ринку товарів.

Надувши повноважень депутат ВР він буде виступати за стимулювання вітчизняних підприємств, що реалізовують інвестиційні проекти та створюють нові робочі місця через спеціальні умови кредитування та оподаткування; за створення можливостей для молоді відповідати усім вимогам сучасного ринку праці; за безкоштовне надання медичних послуг соціально незахищеним верствам населення (діти, інваліди, пенсіонери, безробітні) а також забезпечення гарантованого законом обсягу безкоштовних медичних послуг, які надаватимуться за рахунок державного бюджету всім громадянам, тощо.

З програмою кандидата можна ознайомитись отут.

Зиск від цього кандидата для нашої громади

Надіслати питання про проблеми Кілії та тих населених пунктів нашого району, які увійшли у 141 виборчий округ та про механізм їх подолання журналісти MediaPro не мали куди – не знайшли, хоч и старались. На зустрічі з виборцями 16 червня, присутнім не був.


Ігор Папуша – народився 10 липня 1963 року в місті Рівне, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, доцент кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, Військова академія (м. Одеса), безпартійний, проживає в місті Одесі, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

В ЗМІ про кандидата

Ім’я Ігоря Папуша в ЗМІ згадувалось у зв’язку зі скандалом, щодо будівництво казарм у м. Бахмут, Донецької області. Журналісти Ініціативного руху «Громадський патруль» з’ясували, що пан Папуша з 2018 року був співвласником ПП «Проект-Актів» – одна двох з фірм-переможців торгів на будівництво казарм. За домовленістю, побудувати їх мали до 15 березня 2019 року. Але звіти від підрядника на «Prozorro» станом на 19 червня були відсутні. А представники «Громадського патруля» відвідали місце забудови і показали, що казарм дійсно ще немає.

В травні за постановою суду детективи НАБУ зареєстрували провадження за статтею 191 – «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Також пан Папуша знаходиться в реєстрі осіб, які підпадають під люстрацію, так як з 2012 по 2014 займав посаду військового прокурора Південного округу.

Програма кандидата

Основні цілі та завдання як народного депутата Ігор Папуша бачить в зміцнення обороноздатність держави, модернізація Збройних Сил України та інших військових формувань; підтримці вільного підприємництва; зниження податкового навантаження, тиску контролюючих органів, спрощення дозвільної системи, що в усьому світі показує свою ефективність.

Для Півдня Одещини надзвичайно важливим вбачає розвиток аграрного сектору, підтримка індивідуального селянського господарства та фермерства, малих та середніх сільськогосподарських підприємств, туристичного бізнесу.

З програмою кандидата можна ознайомитись отут.

Зиск від цього кандидата для нашої громади

На питання MediaPro про проблеми Кілії та тих населених пунктів нашого району, які увійшли у 141 виборчий округ та по механізм іх подолання кандидат Папуша не відповів. Однак, він був присутній на зустрічі з виборцями 16 червня, тому деякі відповіді-таки є – відповіді на питання, які надійшли від виборців під час заходу.

Питання номер раз: пенсія. Що зробить кандидат ставши нардепом для збільшення розміру пенсії?

На думку кандидата, для того щоб збільшились пенсії потрібно збільшувати кількість робочих місць. Це, в свою чергу збільшить надходження в бюджет у вигляді податків, що дозволить, як раз, збільшити розмір пенсій.

Питання номер два: війна на Сході

«Потрібно дипломатичним шляхом вирішувати це питання, – вважає Ігор Папуша, – сідати за стіл та вести перемовини».

Питання номер три: Дорога Т-1607 (Кілія-Вилкове-Ліски). На 26 км цієї дороги, згідно кошторису, потрібно 200 млн грн. Які кроки зробить кандидат, набувши повноважень депутат ВРУ, щоб забезпечити виділення коштів саме на цю дорогу?

Для того, щоб все-таки ця дорога була зроблена і кошти були закладені в бюджет, на думку пана Папуша, треба вступати в коаліцію з іншими депутатами.

Питання номер чотири: ціна на вугілля та електроенергію. Як може нардеп добитись зменшення тарифу на вугілля та електроенергію?

«Вважаю, що треба змінювати правила гри по електроенергії і посилювати роль держави на ціноутворення, – каже кандидат. – Щодо вугілля, в нас дуже родюча і багата надрами земля, тому в нас є своє вугілля і на Донбасі, і у Львівській області. Тому треба добувати своє вугілля, і тоді ціна буде нижча».

В завершальної слові сказав, що всі законопроекті, які будуть внесені ним до ВР, він буде перед тим обговорювати з депутатами місцевих та обласних ради.


Василь Резніченко – народився 16 березня 1980 року в селі Лиман Татарбунарського району Одеської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, Лиманський сільський голова, безпартійний, проживає в селі Лиман Татарбунарського району Одеської області, судимість відсутня, самовисунення.

ЗМІ про кандидата

З довідки Громадського руху Чесно Василь Резніченко вдруге балотується до Верховної Ради. Вперше він йшов самовисуванцем у 2014 році. Також бла спроба у 2015 році стати депутатом Одеської обласної раді – висувався мажоритарником від ПП НАШ КРАЙ

Згадки про пана Резніченко у ЗМІ в основному стосуються його діяльності як очільника Лиманської ОТГ. Також його ім’я є серед тих кандидатів, які за даними Громадянська мережа ОПОРА, не вказували вихідні дані на агітаційних білбордах. А це може свідчити про те, що виготовлення та розміщення таких матеріалів було профінансовано не з виборчих фондів, що може розглядатись як порушення встановлених законом обмежень щодо ведення передвиборної агітації.

Програма кандидата

Пріоритетним завданнями на посаді народного депутата України для Василя Резніченко буде розробка законопроектів щодо забезпечення мешканців 141 округу якісною і доступною питною водою; терміновим відновленням якісних доріг між населеними пунктами Бессарабії та сполученням з іншими регіонами України; розвиток туристичної галузі на основі підтримки суб’єктів малого та середнього бізнесу. А також

залучення державних та іноземних інвестицій у розвиток територій 141 округу.

З програмою кандидата можна ознайомитись ось тут

Зиск від цього кандидата для нашої громади

На питання MediaPro про проблеми Кілії та тих населених пунктів нашого району, які увійшли у 141 виборчий округ та по механізм іх подолання кандидат Резніченко не відповів. Однак, він був присутній на зустрічі з виборцями 16 червня, тому деякі відповіді-таки є – відповіді на питання, які надійшли від виборців під час заходу.

Питання номер раз: пенсія. Що зробить кандидат ставши нардепом для збільшення розміру пенсії?

Пенсійну реформу розробляють фахівці допомога фахівців

Питання номер два: війна на Сході.

Кандидат вважає, що вирішувати це питання повинна команда Президента.

«Команда Президента повинна сідати за стіл переговорів та вирішувати це питання. Це не питання депутата ВР», – відповів він.

Питання номер три: Дорога Т-1607 (Кілія-Вилкове-Ліски). На 26 км цієї дороги, згідно кошторису, потрібно 200 млн грн. Які кроки зробить кандидат, набувши повноважень депутат ВРУ, щоб забезпечити виділення коштів саме на цю дорогу?

Пан Резніченко пообіцяв лобіювати виділення коштів на цю дорогу.

«При формуванні бюджету країни буду підтримувати внесення виділення коштів саме не цю дорогу. Щоб кошти на ремонт було передбачено бюджетом», – запевнив він.

Питання номер чотири: ціна на вугілля та електроенергію. Як може нардеп добитись зменшення тарифу на вугілля та електроенергію?

Пообіцяв повністю підтримати законопроект по зниженню тарифів, які внес до ВР Опозиційний блок.

По закінчені зустрічі він дав обіцянку лобіювати інтереси всіх по 141 округу. А також співпрацювати з місцевою та обласною радами.

Олеся Ланцман.

Чекайте на закінчення

Поделиться с помощью...Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *