Facebook
Вибори 2019

Хто вони, кандидати по 141 виборчому округу. Частина 1

До дня виборів залишаються лічені дні. Дехто вже визначився зі своїм вибором, а дехто ще вагається.

MediaPro пропонує ознайомитись с кандидатами, з тим що вони самі про себе розповідають, з тим, що про них відомо ЗМІ. А також, що вони обіцяють у своїх передвиборних програмах саме нашій громаді.


Зазначимо, що до всіх кандидатів MediaPro намагалось звернутись з однаковими питаннями про те, чому вони обрали саме 141 виборчій округ, що їм відомо про потреби нашої громади, та як вони будуть вирішувати ці потреби набувши повноваження народного обранця. Зв’язатись вдалось з дев’ятьма: Трифоном Антовим, Віталієм Барвіненко (Дмитровичем) та Віталєм Барвіненко (Миколайовичем), Аллою Гінак, Ігорем Папуша, Василем Резніченко, Петром Рибіним, Андрієм Соломієнко та Олександром Ткаченко. Задати питання Павлу Бойченко, Олександру Дубовому, Іллі Манітенко та Ігорю Усову ми не змогли по причині відсутності контактів. Як повідомили в окружній виборчій комісії, навіть вони  не можуть зв’язатись з цими кандидати за тими контактами, що вони надали до ОВК.

З тих кандидатів, яким було надіслано лист, на питаннями відповів лише Петро Рибін. Ігор Папуша пообіцяв, але так і не відповів. Інші проігнорували. Однак, дізнатись що ж вони знають про потреби мешканців нашої громади, та як будуть їх вирішувати, журналісти сайту змогли побувавши на зустрічах з цими кандидатами. Почнемо.

Трифон Антов – народився 7 листопада 1976 року в селі Дмитрівка Татарбунарського району Одеської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник начальника контрольно-ревізійного забезпечення, комунальне підприємство «Одесміськелектротранс», безпартійний, проживає в місті Одесі, судимість відсутня, самовисунення.

В одному зі своїх звернень до виборців цей кандидат зазначив, що в душі він «слуга народу». Навіть рекламні проспекти пана Антова дуже схожі на агітаційні плакати кандидатів від однойменної партії. Але він самовисуванець, і відношення до партії «Слуга народу» не має.

ЗМІ про кандидата

У жовтні 2015 року обраний депутатом Одеської облради сьомого скликання. Член фракції «Наш край».

В лютому цього року його виключили з фракції – колеги звинуватили депутата у відсутності політичної дисципліни. Сам же Антов розповів, що причина виключення його з фракції в тому, що він має власну думку, відстоює її та не голосує «по відмашці» згори.

Програма кандидата

У своїй передвиборчій програмі Трифон Антов, що балотується у Верховну Раду тому, що щиро бажає змін для країни і народу. Свою ж діяльність планує спрямувати на реалізацію таких завдань як скасування депутатської недоторканості, зміцнення боєздатності української армії, розвиток місцевого самоврядування, поліпшення інвестиційного клімату на Бессарабії тощо. З планами кандидата можна ознайомитись отут.

А ось, як саме він буде усе це втілювати, кандидат у програмі не розповідає.

Зиск від цього кандидата для нашої громади

На питання MediaPro про проблеми Кілії та тих населених пунктів нашого району, які увійшли у 141 виборчий округ та по механізм іх подолання кандидат Антов не відповів. Однак, він був присутній на зустрічі з виборцями 16 червня, тому деякі відповіді-таки є – відповіді на питання, які надійшли від виборців під час заходу.

Питання номер раз: пенсія. Що зробить кандидат ставши нардепом для збільшення розміру пенсії?

На думку цього кандидата, для того щоб збільшити розмір пенсій необхідно створити робочу групу фахівців і працювати над пенсійною реформою. Він пообіцяв робити все можливе для того, щоб була збільшена заробітна плата.

«Якщо буде збільшена заробітна плата, відповідно, буде збільшено податок, і, відповідно буде більше надходжень до пенсійного фонду, і це наддасть можливість збільшити пенсії», – сказав Трифон Антов.

Питання номер два: війна на Сході.

Президент, гадає пан Антов, почав з правильного кроку – переговори.

«Я думаю, що він доведе цей крок до кінця, і ми, як майбутні депутати повинні допомогти йому в цьому», – сказав кандидат.

Питання номер три: Дорога Т-1607 (Кілія-Вилкове-Ліски). На 26 км цієї дороги, згідно кошторису, потрібно 200 млн грн. Які кроки зробить кандидат, набувши повноважень депутат ВРУ, щоб забезпечити виділення коштів саме на цю дорогу?

Трифон Антов сказав, що буде добиватись, щоб ці гроші було закладено в держбюджет.

«Ставимо в бюджет і захищаємо», – така його відповідь.

Питання номер чотири: ціна на вугілля та електроенергію. Як може нардеп добитись зменшення тарифу на вугілля та електроенергію?

Кандидат вважає, що для цього треба повернути контроль над енергопостачальними компаніями державі.

«Сьогодні бізнес – це посередник між громадянами і державою. Тому я вважаю, що ми повинні повернути електроенергію до держави. Що стосується вугілля. Ми повинні закінчити війну. Тоді ми зможемо говорити про його ціну», – виказав він свою думку.

По закінчені зустрічі Трифон Антов сказав, що для якісного життя потрібен Народний бюджет і народні закони.

«Закони повинні писати на місцях, а потім відстоювати їх в Києві, а не навпаки. Зараз же їх пишуть в Києві, там захищати, а потім спускають нам і ми голову ламаємо – що з ними робити», – сказав він.


Віталій Барвіненко (Дмитрович) – народився 3 червня 1981 року в місті Білгород-Дністровський Одеської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Одесі, судимість відсутня, самовисунення.

Це саме той кандидат, який нардеп.

ЗМІ про кандидата

За даними Громадського Руху ЧЕСНО У 2006-2007 роках – депутат Одеської обласної ради 5 скликання, керівник фракції БЮТ. У 2006 році балотувався до Верховної Ради 6 скликання від БЮТ 154 номером у списку. З 2006 до 2010 року був керівником Одеської обласної організації партії ВО “Батьківщина”.

З 2007 по 2012 – народний депутат 6 скликання від Блоку Юлії Тимошенко (№154 у списку). 3 березня 2010 року проголосував за відставку уряду Юлії Тимошенко і всього уряду, згодом вийшов з фракції БЮТ та у 2011 році став членом фракції “Партії регіонів”.

У 2012 році обирається депутатом Верховної Ради 7 скликання від “Партії регіонів” за виборчим округом №141.

4 березня 2014 року вийшов з фракції “Партії регіонів”.

Кнопкодав. Прогульник засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року. Відсутня декларація за 2012 рік. Має квартиру у Києві, але отримує державну компенсацію на житло.

Днями співробітники Департаменту захисту економіки та Головного слідчого управління Нацполіції викрили «сітку» підкупу виборців. Встановлено, що злочинна схема ЙМОВІРНО діяла, на користь цього кандидата.

 Програма кандидата

В своїй передвиборній програмі Віталій Барвіненко говорить про те, що найважливішими для нього завжди були, є і будуть інтереси жителів рідного краю! Що головна його мета – гідне життя для кожної людини та майбутніх поколінь.

В законодавчій сфері обіцяє продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення; законодавчо забезпечити заборону на безпідставне підвищення тарифів з боку монополістів в енергетиці та органів місцевої влади; прийняти новий Житловий Кодекс, якій захищатиме інтереси власників житла, а не монополістів тощо.

В соціально-економічній та культурній сферах він буде сприяти створенню умови для залучення інвестицій в найбільш перспективні галузі ( рекреаційна зона, зелений туризм); проведенню ремонту мережі централізованого водопостачання у містах та селах виборчого округу шляхом повернення до державної програми «Питна вода»; продовжить роботу з поліпшення матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів округу тощо. Програма кандидата отут.

Як саме він буде усе це втілювати, кандидат у програмі не розповідає.

Зиск від цього кандидата для нашої громади

В продовж його каденції Кілійська громада та наші села мало що  бачили від цього обранця. В травні цього року в Верховній Раді було провалено розгляд законопроекту щодо поліпшення стану автомобільних доріг області. Нардеп Барвіненко за цей законопроект не проголосував, хоча і був зареєстрований в залі.

Правда, наступного дня, при повторному голосуванні, він проект підтримав. Одна, рішення все одно не прийнято – за проголосувало лише 162 нардепів з потрібних 238.

На питання MediaPro про проблеми Кілії та тих населених пунктів нашого району, які увійшли у 141 виборчий округ та про механізм їх подолання кандидат Барвіненко не відповів. На зустрічі з виборцями 16 червня, присутнім не був.


Віталій Барвіненко (Миколайович)  – народився 9 квiтня 1993 року в місті Мелітополь Запорізької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисунення.

Це не той Барвіненко, що діючий нардеп, це його тезка.

ЗМІ про кандидата

До останнього часу про цього кандидата взагалі нічого відомо не було. Профілю у мережі  Фейсбук журналісти MediaPro також не знайшли. Однак, 11 червня профіль був створено. А 12 кандидат розповів, що пропозиція балотуватись йому надійшло від його однофамільця  Віталія Дмитровича Барвиненка в обмін на деяку фінансову винагороду. Але після того, як він зрозумів, що став пішаком у чужій грі і їм просто скористалися, він відмовився від співпраці. Одразу після цього в мою адресу і членів моєї сім’ї посипалися погрози фізичної розправи аж до вбивства.

«Розуміючи небезпеку, я вирішив звернутися за допомогою в поліцію, а також надати даний факт розголосу», – написав кандидат на своїй сторінці у ФБ.

А під кінець добавив, що вимагає від Віталія Барвіненко виконати всі наявні у нього переді мною фінансові зобов’язання.

«Даю йому на це добу. У противно випадку, мені є ще багато чого розповісти», – додав він.

Поки що (19.07.2019) нової інформації на сторінці немає.

Програма кандидата

Для успішного впровадження змін, що позитивно позначиться на житті людей у нашому краї та для наведення порядку Віталій Барвіненко вважає за необхідне забезпечити діджиталізацію регіону, тобто  встановлення безкоштовного доступу до інтернету в громадських місцях; запровадити програму з організації зони відпочинку з аквапарком у нашому регіоні; провести  газифікацію міста Білгорода-Дністровського та прилеглих населених пунктів; підняти на державний рівень питання щодо вирішення екологічних проблем озера Сасик тощо. З програмою кандидата можна ознайомитись отут.

Як саме він буде усе це втілювати, кандидат у програмі не розповідає.

Зиск від цього кандидата для нашої громади

В своїй передвиборчий програмі кандидат передбачив запровадження програми водозабезпечення Білгород-Дністровського, Кілійського та Татарбунарського районів. Більше про його наміри щодо нашої громади невідомо. На питання MediaPro про проблеми Кілії та тих населених пунктів нашого району, які увійшли у 141 виборчий округ та про механізм їх подолання кандидат Барвіненко не відповів. На зустрічі з виборцями 16 червня, присутнім не був.

Олеся Ланцман.

Чекайте на продовження

Поделиться с помощью...Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *