Facebook
Вибори 2019

Хто вони, кандидати по 141 виборчому округу. Частина 2

Продовжуємо знайомство з кандидатами, з тим що вони самі про себе розповідають, з тим, що про них відомо ЗМІ. А також, що вони обіцяють у своїх передвиборних програмах саме нашій громаді.


Павло Бойченко – народився 8 липня 1997 року в селі Шевченкове Кілійського району Одеської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в селі Шевченкове Кілійського району Одеської області, судимість відсутня, самовисунення.

Цей кандидат повний тезка мера Кілії, не мер!

ЗМІ про кандидата

Ніякої інформації ані в ЗМІ, ані в мережі Фесбук журналісти MediaPro про цього Павла Бойченко не знайшли.

Програма кандидата

Павло Бойченко вважає, що нова держава не може будуватися «зверху», вона має розвиватися, опиратися на ініціативу знизу, на можливості та потреби громадян. І запевняє, що він – за мирне небо над головою та щасливе майбутнє наших дітей; за зниження тарифів на комунальні послуги; за економічний розвиток нашого краю; за підвищення соціального статусу педагогічних працівників тощо. Програма кандидата отут.

Зиск від цього кандидата для нашої громади

Надіслати питання про проблеми Кілії та тих населених пунктів нашого району, які увійшли у 141 виборчий округ та про механізм їх подолання журналісти MediaPro не мали кудине знайшли, хоч и старались. На зустрічі з виборцями 16 червня, присутнім не був.


Алла Гінак – народилася 25 травня 1966 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, Білгород-Дністровський міський голова, безпартійна, проживає в місті Білгород-Дністровський Одеської області, судимість відсутня, самовисунення.

ЗМІ про кандидатку

Більше за все останнім часом медіа писало про гостре протистояння в Бєлгород-Дністровській міській раді між частиною депутатського корпусу, яку контролює нардеп Віталій Барвіненко, і мер міста Алла Гінак, яке тривало багато місяців. Через те пані Гінак навіть декілька раз писала заяву про складання повноважень. Одного разу вона, після втручання тодішнього губернатора Маскима Степанова, сама його відкликала. Іншого разу її не відпустили депутати.

Також її звинувачували в тому, що вона продала комунальну землю ТОВ “Белста”, якою голова ради керувала до 2015 року, за заниженою ціною.

Також були публікації, про те що пані Гінак не задекларувала деяке нерухоме майно .

Програма кандидатки

У разі обрання до Верховної Ради Алла Гінак має намір займатися удосконаленням законодавства і виступати з ініціативами по таких питаннях, як процедура відкликання депутатів всіх рівнів, а також міського голови, голови ОТГ в разі невиконання ними їх передвиборної програми.

Будучи обраною народним депутатом ВРУ вона обіцяє спрямувати всі зусилля на те, щоб закріпити на законодавчому рівні право територіальної громади проводити референдум і разом з жителями приймати рішення щодо будь-яких нововведень; впровадити нову законодавчу норму щодо права громади вийти із уже створеного об’єднання (ОТГ) і приєднатись до іншого на вигідних умовах, а також фінансової децентралізації, щоб ще більше грошей залишалось в розпорядженні громади. Також буде займатись розробкою державних програм, які будуть сприяти розвитку малого та середнього бізнесу, заохоченню інвесторів в туристичний потенціал держави тощо.

З програмою кандидата можна ознайомитись отут. 

Зиск від цієї кандидатки для нашої громади

На питання MediaPro про проблеми Кілії та тих населених пунктів нашого району, які увійшли у 141 виборчий округ та по механізм їх подолання Алла Гінак не відповіла. Однак, вона була на зустрічі з виборцями 16 червня, тому деякі відповіді-таки є – відповіді на питання, які надійшли від виборців під час заходу. 

Питання номер раз: пенсія. Що зробить кандидатка ставши нардепом для збільшення розміру пенсії?

Для цього, на думку пані Гінак, необхідно надходження до Пенсійного фонду.

«Треба провести податкову реформу, яка передбачатиме програму просування місцевого продукту на європейського ринок. Це треба зробити для створення робочих місць», – відповіла вона. 

Питання номер два: війна на Сході.

«Переговори. Якщо чоловіки не змогли цього, напевно, час матерям», – сказала Алла Гінак.

Питання номер три: Дорога Т-1607 (Кілія-Вилкове-Ліски). На 26 км цієї дороги, згідно кошторису, потрібно 200 млн грн. Які кроки зробить кандидат, набувши повноважень депутат ВРУ, щоб забезпечити виділення коштів саме на цю дорогу?

На думку голови Белгород-Днестровської міської ради треба дізнатись, що з дорожнім фондом, який нерозподілений облдержадміністрацією, а потім вже діяти через держбюджет.

«На сьогодні досить великий дорожній фонд існує в обладміністрації, і він поки не розподілений і не освоєний. Необхідно, дочекатись нового главу області і розмовляти з ним. Якщо це не допоможе, то звичайно рядок в держбюджеті», – відповіла кандидатка.

Питання номер чотири: ціна на вугілля та електроенергію. Як може нардеп добитись зменшення тарифу на вугілля та електроенергію? 

Причиною такої ціни на електроенергію, Алла Гінак вважає закон про ринок електроенергії.

«Цей закон потрібно скасувати. Інших способів зниження вартості електроенергії я не бачу. Але це залежить від коаліції та рішучих дій Президента, а ми повинні будемо це підтримати», – надала відповідь пані Гінак.

Що стосується вартості вугілля тут, на її думку, така ж ситуація.

В своїй завершальній промові Алла Гінак зазначила що за свою каденцію очільницєю  Акерману вона домоглася того, що в Белгоро-Днестровськом вода зараз подається цілодобово, а до того була по годинах в літній період і виключно днем ​​в зимовий.

«Це не було моєю передвиборчою обіцянкою, так як я не знала, як це технічно можна зробити. Тому сьогодні я, можливо, не дала вам тих обіцянок, які ви б хотіли від мене почути лише тому, що я поки не розумію, як їх технічно можна здійснити», – пояснила пані Гінак.


Олександр Дубовий – народився 26 серпня 1963 року в селі Старокозаче Білгород-Дністровського району Одеської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта професійно-технічна, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в селі Старокозаче Білгород-Дністровського району Одеської області, судимість відсутня, самовисунення.

Це не той Олександ Дубовий, що був народним обранцем і якій очолює «команду Дубового» в Кілійській ОТГ, це його тезка.

ЗМІ про кандидата

Не знайшли журналісти MediaPro про цього кандидата нічого в медіа. Нікого подібного на нього не має й в мережі Фейсбук.

Програма кандидата

На посаді депутата Верховній Раді України цей кандидат має намір співпрацювати з проукраїнськими силами. А також обіцяє докласти всіх зусиль для об’єднання сил народних обранців направлених на подолання корупції в усіх сферах життя держави.

В соціальній та гуманітарній сферах буде виступати за реформування комунальної сфери, направлене на використання енергоефективних технологій, зниження тарифів на  комунальні послуги; за ефективне реформування медичної сфери з втіленням у життя програм направлених на формування здорового способу життя суспільства в цілому; за розвиток та впровадження соціальних програм щодо доступу кожного громадянина до якісної, прогресивної освіти тощо.

З програмою кандидата можна ознайомитись отут.

Зиск від цього кандидата для нашої громади

Надіслати питання про проблеми Кілії та тих населених пунктів нашого району, які увійшли у 141 виборчий округ та про механізм їх подолання журналісти MediaPro не мали кудине знайшли, хоч и старались. На зустрічі з виборцями 16 червня, присутнім не був.

Олеся Ланцман.

Чекайте на продовження

Поделиться с помощью...Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *