Facebook
Вибори 2019

Проміжні результати виборів 2019 по Кілійському району

Згідно даним ЦВК на 18.00 по Кілійському району участь у виборах прийняло 17 тисяч 195 з 28 тисяч 549 чоловік які були занесені у реестр виборців. Тобто своїм правом обрати Президента 2019 скористались 53,36 % кілійців.


В більшості мешканці району свої голоси віддали за Володимира Зеленського – 42,21%, на другому місті – Юрій Бойко, в нього 20% голосів, на третьому чинний Президент Петро Порошенко – 10,51% голосів, на четвертому Юлія Тимошенко з 8,15% и п’ятірку лідерів цих перегон закриває Олег Ляшко з 5,17 % голосів.

Жодного голосу виборців не отримали Віталій Купрій, Олександр Соловйов, лише 1 голос отримав Олександр Данилюк, Микола Габер отримав 3 голоса. Ілля Кива, Аркадій Корнацький, Віктор Кривенко, Сергій  Носенко отримали по 4 голоса кожній. І по 6 голосів отримали Олександр Ващенко, Юрій Дерев’янко, Валентин Наливайченко, Роман Насіров. Як то кажуть: «Головне не перемога, а участь».

Однак, це данні електронних протоколів, до того ж ще не має даних щодо результатів голосування на 7 виборчих дільниць по нашому району.

Остаточні результати виборів центральна виборча комісія має оголосити до 10 квітня. Другий тур відбудеться 21 квітня.
Олеся Ланцман
Поделиться с помощью...Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter

1 коментар

  1. Не может этого быть, чтобы действующий президент у нас, в Килии, набрал 10% голосов. Ему у нас просто помогли… Если говорить по совести и по рейтингу П.П. , по реальному, а не дутому рейтингу, то поставьте запятую на две цифры левее и получится 0,10%. Так будет точнее. Одна десятая одного процента! Вот какой реальный рейтинг у П.П.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *