This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Facebook

Про нас

Інтернет-портал «МедіаPRO» створено громадською організацією «Незалежні журналісти «МедіаПро».

Ми займаємося неприбутковою медійної діяльністю (заснованої в формі некомерційної громадської організації). Ми фінансово не залежимо від держави, політичних партій і приватних компаній чи органів місцевого самоврядування.
В майбутньому плануємо залучати донорів і громадськість для фінансової підтримки проекту.

Вважаємо, якщо суспільству дійсно потрібно медіа, яке представляє лише його інтереси, вона повинна нести відповідальність, в тому числі фінансову, за його існування.

В свою чергу редакція “МедіаPRO” буде інформувати громадськість про суспільно важливі події, проводити та публікувати журналістські розслідування, з дотриманням норм професійної етики. А також сприяти прозорості та відкритості діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування.

Співредактори порталу: Ірина Дігіч, Олеся Ланцман